Zpočátku s manželem trávila v práci i šestnáct hodin denně. „Bez volna, víkendů nebo dovolených. Věřili jsme ale, že se nám firmu podaří vybudovat a šli jsme tvrdě za tím,“ říká žena.

Kdo jí nominoval do soutěže o nejlepší podnikatele, neví. „Když mi přišlo mailem, že jsem nominovaná nevěnovala jsem tomu pozornost. Jen sem si do kalendáře udělala poznámku kdy je vyhlášení v Praze. Nejdříve se mi tam ani nechtělo, ale nakonec jsme jeli. Z ocenění mám radost a těší mě. Ale není to nejdůležitější,“ upozorňuje Musilová.

Její firma vyrábí příčky, montované haly nebo chytré izolace. Síť po poboček má po celém světě působí. Musilová v ní působí jako místopředsedkyně představenstva.

I přestože společnost funguje dobře a v současnosti má asi 250 zaměstnanců snaží se být stále inovativní. „ Zaměříme se na zelené stavby. Chceme vrátit do měst přírodu, která tam chybí. Máme na to různé výzkumy a vidíme v tom budoucnost. Cestu na trhu si budeme muset, jako před lety, zase prošlapat,“ přibližuje žena.

Největší radost má z toho, že má spokojené zaměstnance. Firma je rodinná za což před čtyřmi lety získala i ocenění. „Pracují tu i naše děti, bez toho aby je někdo nutil. A to je pro mne největší úspěch. Vím, že firma bude pokračovat i když my tady už nebudeme, a že se povedlo vybudovat něco co tady zůstane,“ je spokojená podnikatelka.