Přidáním warm upového večera se tentokrát oproti minulosti program festivalu rozšíří až na čtyři dny. Už ve středu sedmnáctého července se v krytém velkoplošném stanu představí raper Kali, hudební projekt Malalata, raper Nigi Nap a DJ Andel.

| Video: Youtube

Během dalších dnů se na stage Cool Arény objeví další velká jména slovenské hudební scény. Mezi nimi i Mark Dann, DJ Milan Lieskovský, DJ EKG a mnozí další.

„Mnozí naši návštěvníci byli loni zklamáni ze zrušení Cool Arény. Rozhodli jsme se ji na festival vrátit. A přidání bonusového warm up programu je důkazem, že Cibula Fest je jedním z nejstabilnějších festivalů na Slovensku. Navíc, patnáctý ročník si zaslouží něco speciálního, proto jsme zařadili do programu ještě jeden den jako bonus, takže si akci mohou návštěvníci užít o den déle,“ komentoval organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Zmínil, že majitelé třídenních permanentek mají warm upový večer zdarma. „A ti, kteří se rozhodnou přijít jen ve středu, budou z ceny vstupenky na tento večer velmi mile překvapeni,“ prozradil Chrenka.

Na hlavním pódiu se v termínu od osmnáctého do dvacátého července vystřídají desítky kapel a interpretů, mezi nimiž budou největšími hvězdami například kapela Kryštof, která na Slovensku odehraje jediný koncert v letošním roce právě na Cibula Festu, Michal David, Hex, Pokáč, Mirai, IMT Smile, Jelen, Katka Knechtová, Walda Gang, Panoptiko a mnozí další.

Skupina Kryštof v čele se zpěvákem Richardem Krajčem bavila fanoušky ve Vyškově. | Video: Jiří Bartoš a Jiří Hoch

Podrobný program nejdete na oficiálních stránkách festivalu ZDE. Vstupenky jsou již k zakoupení online ZDE.