Krátce po osmé hodině ranní vyjížděli do Veselí nad Moravou, kde likvidovali požár čtyř pneumatik. Po půl hodině byl zásah ukončen. Před desátou hodinou tři hasičské sbory hasili čtyři ohniska rákosí ve Bzenci.

Nicméně si situace nevyžádala velké škody ani ublížení na zdraví. "Asi v půl dvanácté dohašovali hasiči požár na stole v laboratoři u firmy v Kyjově, kde se naštěstí nikomu nic nestalo a škody jsou minimální," informoval operační důstojník Václav Salášek.

Odpoledne vyjížděli na hlášení sousedů, že z bytu muže v Kyjově vychází zápach a kouř. "Muž ale usnul při vaření, nechal nějaké potraviny na plotně. Nic vážného to nebylo, hasiči pouze otevřeli byt," vysvětlil Salášek.

Ještě večer po osmé hodině asistovali hasiči záchranné službě přenesím osoby z bytu do sanitky. Dnes 25. července krátce před půl devátou hasili na Dukelské tříde v Hodoníně plechový kontejner.

"Hasiči byli u popelnice během dvou minut, ale nejednalo se o nic vážného. Oheň byl uhašen za několik minut," dodal Salášek.