Návštěvníci se tak mohli pobavit tanečním mixem, zpěvem mužského či komorního sboru, módní přehlídkou či Abecedou. „Jde o zvláštní show, v níž ve dvou nahradí několik zpěváků," upozornila referentka.

I když sezona oficiálně teprve druhého května začala, tak kolem hodonínských lázní je už řadu týdnů velký ruch. Ten je spojený se stavbou nového pavilonu – Bliss Day Spa. „Hrubá stavba je dokončená a nyní v ní pracují řemeslníci. Předpokládáme, že na přelomu srpna a září, pokud se nic výjimečného nestane, bychom tuto budovu mohli otevřít," sdělil ředitel lázní Milan Sýkora.

V současnosti je otevřené výběrové řízení na vybavení čtyřpodlažního lázeňského domu, a to až do jedenáctého května. „Projektovaná cena je šest milionů sedm set sedmdesát tisíc korun bez daně," podotkla Barbora Lahová, mluvčí hodonínské radnice, v jejímž majetku lázně jsou.

V novém pavilonu hosté naleznou například relaxační bazén, vířivé koupele, jodovou gradovnu a sprchy, koupel horkým vzduchem či solnou, bahenní a parní lázeň. K tomu už přibylo i nové parkoviště. „Je na něm přes čtyřicet míst. Myslím si, že bude sloužit jak místním, tak návštěvníkům, kteří budou jezdit do denních lázní. Pro ty, kteří jsou u nás ubytovaní, je naše parkoviště dostačující," doplnil ředitel.

Ten je přesvědčený, že na konci roku budou v lázních spokojení. „České lázně se v loňském a letošním roce dostaly do poměrně dobré kondice, takže očekáváme velice dobrou sezonu. Nyní obsazujeme druhou polovinu července, první pololetí o proti loňsku o dvě procenta vyšší, a to jsme v roce 2014 dosáhli výborných čísel," uvedl Sýkora.

Vedení města předpokládá, že by v následujících letech mohla být další novinkou hodonínských lázní nová kolonáda. „Věřím, že nějakou vybudujeme, ale ještě nebudu říkat kdy," dodala hodonínská starostka Milana Grauová v reakci na vítězství kolonády v lednických lázních, které většinově vlastní Hodonín, v krajské stavbě roku.