Předchozí
1 z 4
Další

Zdroj: Deník / Petr Turek

František Březovský, 77 let, důchodce a chovatel, dlouholetý pracovník armaturky

Klikněte a podívejte se, kde všude jsme už byli a co zajímavého jsme tam zjistili.Zdroj: DeníkŽije se mi tady dobře. Staví tady hodně mladých, kteří naši vesničku omlazují. Pokud není taková doba jako nyní, tak tady daří různým kroužkům a spolkům, které se starají o zábavu. Také další organizace odvádí výbornou činnost, například chovatelé, zahrádkáři či hasiči. Obec je klidná, bokem od frmolu, líbí se mi tady velice.

Zdroj: Deník / Petr Turek

Tomáš Pergl, 52 let, OSVČ

Mně se tady žije výborně. Obec funguje. Bezpochyby jsou výborné dojezdové možnosti. Dobře funguje i spolkový život, dokonce jsem členem mužského sboru.

Zdroj: Deník / Petr Turek

Helena Chabičová, důchodkyně a bývalá švadlena

Žije se mi v Rohatci dobře. Žiju tady už pětačtyřicet roků. Máme všude blízko, do kostela, na poštu i na zastávku. Chybí mi tady více obchodů, třeba ve srovnání se sousedními Ratíškovicemi. Také tady chybí nějaký pečovatelský dům. Byl by zapotřebí, protože starých a nemohoucích lidí přibývá.

Tereza Kolibová, 16 letZdroj: Deník / Petr Turek

Tereza Kolibová, 16 let, studentka

Klikněte a podívejte se, kde všude jsme už byli a co zajímavého jsme tam zjistili.Zdroj: DeníkŽije se mi tady dobře. Na jedné straně je blízko do okresního Hodonína, na druhé tady má rodina klid. Myslím, že to nás sem také přilákalo.