„Speciální tématické akce pořádáme každý víkend. Lidé chtějí změnu, proto musíme pořád vymýšlet něco nového. Proto jsme se rozhodli uspořádat víkend plný piva. V pátek nabídneme ta čepovaná, v sobotu pak lahvová," uvedl za Green bar Martin Ráček.

Jak dodal, v pátek se při akci představí menší pivovary z České republiky. Lidé si tak mohou dopřát Dudáka, Krakonoše nebo Holly Dog. Většinou půjde o deseti- dvanáctistupňová piva.

„Lahvové pivní speciály nabídneme z České republiky, Anglie, Belgie a Irska. Tady už je ale stupňovitost různá. Některé jsou šestnáctky nebo dvacítky. Budou také různě ochucená, například příchuť mango nebo banán," doplnil Ráček.

V pátek akci doplní rockotéka se staršími hity. V sobotu je pak v plánu koncert kapely Nic víc a vystoupení dvou místních písničkářů. „Budou to vždy programy na celý večer. Oba dny začínáme ve dvacet hodin," dodal Ráček.

Ten plánuje akci zopakovat. „V Petrově je speciální pivotéka, se kterou již máme dobrou spolupráci, takže do budoucna určitě podobné akce v plánu máme," uzavřel.