Na dvou pódiích se představili muzikanti nejen z České republiky, ale také z Polska, Maďarska, Arménie. Velké lákadlo festivalu, které se na hlavním pódiu představilo v sobotu večer, byla kapela Tall ships z Velké Británie.

Poprvé se na Besedě u bigbítu představila dvojice Strangers in the city z Veselí nad Moravou. Poprvé nejen v Tasově, ale poprvé i blízko města, odkud pocházejí. „Na festivalech hráváme, letos jsme hráli třeba na Colours of Ostrava. Ale tak blízko Veselí jsme ještě nehráli," řekla Lenka Slováková z kapely, která návštěvníkům zahrála především folkové písně. „Hrálo se nám skvěle. Bylo to skvěle nazvučené, což je základ k tomu, aby se nám na pódiu dobře vystupovalo. Líbí se nám tu i jako návštěvníkům, byli jsme tu například i minulý rok. Skupiny jsou skvělé, takže bychom dorazili i v případě, že bychom nebyli jako jedni z muzikantů," svěřila se hudebnice.

Druhý festivalový den vyšel návštěvníkům o něco lépe než ten první, kdy muzikanty doprovázel i déšť. „Déšť mi nevadil, ale slunečná sobota je samozřejmě lepší než páteční bláto. Přijela jsem až z Prahy, a to díky kamarádům, kteří se ozvali. Je to super a fajn atmosféra. Oblíbenou kapelu tu nemám, chodím tu a poslouchám a je to všechno moc příjemné. Takže beztak dorazím i za rok," zhodnotila akci Pavla Karasová.

Kromě hudebního programu si návštěvníci užívali i toho doprovodného. Tím byla například projekce animovaných filmů, autorské čtení, přednáška či divadlo. Nechyběla ani soutěž písničkářů.