Mladá zpěvačka si s kapelou Abba Stars, v níž působí jako vokalistka, odnesla v sobotu večer ocenění Skokani roku 2013.

„Předávání cen v přímém přenosu jsem se neúčastnila. Byla jsem až na after párty, která se uskutečnila až po vyhlášení vítězů. Ocenění Skokani roku je pro nás rozhodně obrovský úspěch. Navíc jsme jediná revivalová kapela, která se do Českého slavíka probojovala," říká mladá dívka.

Na otázku, čím to je?, odpovídá rozhodně. „Protože jsme nejlepší!"

Abba Stars fungují už deset let a Šárka Dumišincová je jejich součástí téměř rok. Skokani roku jsou díky skoku z pětačtyřicátého místa na desátou příčku v hitparádách.

Ocenění je pro dívku rozhodně velkým zážitkem. Stejně tak pro její blízké. „Určitě jsou moc rádi," usmívá se Šárka, která už několik měsíců zpívá a hraje v muzikálu Bídníci.

Dumišincová se zpěvu věnuje už od dětství a nyní studuje na konzervatoři v Praze. Tam ji na konci tohoto ročníku čeká maturita. „Na ni se teď zaměřuji ze všeho nejvíc. Plány, co se bude dít po maturitě, zatím nejsou úplně jasné. Teď jsem ve druhém kole konkursu do dalšího muzikálu, tak uvidím, jak dopadne," svěřuje se Dumišincová.

Ráda by se podívala i za oceán. „Když nevyjde angažmá v muzikálu, chci letět do Ameriky. Dělala bych tam aupair. A samozřejmě bych u toho ráda i studovala, na stipendium ale nemám známky," říká se smíchem zpěvačka, která by kromě hlídání dětí v Americe chtěla i cestovat a poznávat novou zemi.

Teď žije kvůli škole i práci v muzikálu v Praze. Blížící se Vánoce však stráví v Hodoníně s rodinou. „Na svátky doma se moc těším. Silvestr už ovšem bude pracovní. Se skupinou Abba Stars máme vystoupení," dodává mladá žena.