Z výsledku byla sama velmi překvapená. Lidé totiž přinášeli vše od dek, až po konzervy či granule v tak velkém množství, že Skácelová měla co dělat, aby je do Skalice a také Holíče dovezla. „Věci jsme vezli v deseti osobních automobilech," připomenula Skácelová zájem lidí především z Hodonína.

O víkendu se rozhodla akci zopakovat a především psům a kočkám tak zajistit příjemnější zimu. Oslovila přátele, kteří jí pomohli natisknout a vylepit letáky. Také tentokrát se sešlo velké množství dek, matrací, granulí i hraček, které opět putovaly do Skalice. A Skácelová je s výsledkem spokojená i tentokrát.

„Vezli jsme skoro tunu a půl granulí a skoro tunu konzerv či těstovin. Naplnily se čtyři velké dodávky a osm osobních automobilů. V útulku jsme vytvořili hada a vše z aut postupně přemístili pod střechu do sucha. Lidé táhli za jeden provaz, přestože se většinou vůbec neznali," pochválila Skácelová.

Ta chce v akcích pokračovat. Pomoct by chtěla i útulku v Hodoníně, ozvat se jí ale může kdokoliv, kdo potřebuje pomoct zpříjemnit zvířatům, která čekají na nového pána, život.

Ti, kteří naopak pomoci chtějí, mohou přinášet granule, konzervy, kočičí stelivo, staré bundy, svetry, mikiny, deky, matrace či cokoliv, co zahřeje.

„Lidé mohou do Skalice přijíždět kdykoliv, kdokoliv je vítán a může si zkusit vyvenčit pejska. Zájemci se mohou domluvit přímo na facebookovských stránkách, které Útulek Skalica má," vzkázala zájemcům Skácelová.