„Běhu přes gigantické nafukovací překážky se mohou zúčastnit lidé ve věku od sedmi do devětadevadesáti let. Každý svým tempem může vyzkoušet zdolání trati, kde před ním jsou postaveny obrovské nafukovací atrakce,“ přiblížil rohatecký starosta Jarmil Adamec.

Navíc pro menší děti do sedmi let bude v areálu připravená velká dráha i se startovacími boxy pro závodění na odrážedlech, tak zvaná wannadobike aréna.

close Běhu přes gigantické nafukovací překážky se uskuteční v Rohatci v sobotu 28. srpna. info Zdroj: Obec Rohatec zoom_in Běhu přes gigantické nafukovací překážky se uskuteční v Rohatci v sobotu 28. srpna. „Chceme přinést nevšední zážitek co největšímu počtu dětí a dospělých. Aby si na konci prázdnin vyzkoušeli své dovednosti. Mohou závodit jako jednotlivci, týmy, rodiny, firmy, zkrátka díky moderním technologiím, kdy v každém startovacím čísle je čip, si budou moci najít i pořadí ve své věkové kategorii, obci, nebo počet kalorií, které spotřebovali,“ sdělil starostka s tím, že 5Kinflatable City Race Rohatec není o hrubé síle, ale nevšední zábavě a běžné fyzičce a dovednostech.