Předchozí
1 z 4
Další

Josef Opavský, 42 let, zaměstnanec na obecním úřaděJosef Opavský, 42 let, zaměstnanec na obecním úřaděZdroj: Deník / Petr Turek

Klikněte a podívejte se, kde všude jsme už byli a co zajímavého jsme tam zjistili.Klikněte a podívejte se, kde všude jsme už byli a co zajímavého jsme tam zjistili.Zdroj: DeníkSu tady spokojený, a to nade vše. Žiju tady od malička. Je tady dobrá dostupnost služeb, jako jsou lékaři, obchody, elektro, pěkně vybavená základní škola. Navíc tady máme i základní uměleckou školu. Dolní Bojanovice jsou známé svou kulturou.

Ilona Průšová, 39 let, rodičovská dovolenáIlona Průšová, 39 let, rodičovská dovolenáZdroj: Deník / Petr Turek

Mám se tady žije krásně. Přistěhovali jsme se sem. Žijeme tady asi čtvrtým rokem a jsme tu velice spokojení. Je tady dobré vyžití pro děti. Bohatá je činnost zájmových kroužků. I když nyní je to kvůli koronaviru horší. Jinak jsem tady spokojení, paráda.

Vladimíra Lekavá, 67 let, důchodkyněVladimíra Lekavá, 67 let, důchodkyněZdroj: Deník / Petr Turek

Mně se tu žije dobře. Máme tady úplně všechno, takže nemusím ani jezdit do města. Navíc do něj máme kousek. Spojení je výborné. Máme tady obchody, v nichž nakoupím v podstatě všechno, co potřebuju. Je tu klidno, upraveno, lidi jsou slušní. Je tady dobrá atmosféra, taková přátelská. A prostředí je kultivované.

Jiřina Štyglicová, 62 let, důchodkyněJiřina Štyglicová, 62 let, důchodkyněZdroj: Deník / Petr Turek

Žije se mně tady normálně, jsem už v důchodu. Je tady hodně věřících, kteří chodí do kostela, ale teď tam může jen málo lidí. Obchodů tady máme dostatek, navíc máme k dispozici nový bankomat, který jdu právě využít.