Chtějí tu vytvořit přírodní amfiteátr s kapacitou dvanácti set lidí, do kterého by přilákali špičky české populární hudby. Chtějí ho také nabídnout organizacím z okolních vesnic jako zázemí pro pořádání jejich akcí. „Amfiteátr chceme dokončit začátkem příštího roku a sezónu zahájíme pálením čarodějnic.

V budoucnu bychom dělali multižánrové pořady pro všechny věkové kategorie,“ plánuje Robert Krýsa. Do budoucna uvažuje o pořádání country večerů nebo folkového festivalu. Má už i jméno podle lokality – Stráně. Naplánoval i KROP – Kostelec rock open párty, což by měl být rockový festival.

„Líbilo by se mi, kdyby se nám časem podařilo přilákat velká jména, jako třeba Pražský výběr, Abraxas nebo J.A.R.,“ uvažuje o budoucnosti Robert Krýsa. Na své by si měli přijít i folkloristé při přehlídkách cimbálových a dechových hudeb.

Majitelé areálu proto oslovují lidi, kteří mají zkušenosti s pořádáním různých kulturních akcí. „Zatím se všechno učíme a vítáme, když nás kontaktují lidé, kteří mají zkušenosti,“ poznamenal Krýsa. V areálu o víkendu pořádali Krýsovi Burčák fest, na kterém vystoupila country kapela Šu–Fa a bigbít Mufokokr. V areálu už stojí sklepy a budova, která poskytuje ubytovací kapacitu osmatřiceti lůžek.

V budoucnu by jich mělo být šedesát. Ubytování má poskytnout lidem zázemí pro víkendové a prázdninové pobyty. „Chceme tu postavit dětské hřiště, lezeckou stěnu a paintballové hřiště, aby si tu každý našel svoje a odjížděl plný zážitků.Součástí prostoru je i přírodní koupaliště, které má místy hloubku přes dva metry. Mělo by u něj vyrůst ještě dětské brouzdaliště a sprchy.

„Areál by se dal využít taky pro ukázku hasičské techniky, už jsme zkoušeli čerpat vodu z rybníka, který je v areálu, a bylo to bez problémů,“ řekl jeden z kosteleckých hasičů Tomáš Kučera.