Kyjovský autosalon je špičkou v celé České republice. „Také díky tomu k nám přijíždějí zákazníci nejen z Prahy, ale také ze zahraničí. Dvacet procent klientů máme ze Slovenska a další z Rakouska," představil klientelu vedoucí prodeje Tomáš Hájek.

V Audi Terminalu vzniklo také dvacet nových pracovních míst, nyní v něm je šestapadesát zaměstnanců. Kromě prodejny nových modelů je v areálu centra také lakovna a karosárna. Dvoupatrová budova, postavená na sto dvaceti pilotech, nabízí také garážování pro sto osmdesát aut. „To mohou využít naši zákazníci, když pojedou na zimní dovolenou. Pokud mají obavy, aby jim auta někdo neponičil, tak u nás mohou zaparkovat klidně na celou zimu. Plánujeme také, že tady časem vznikne kino, které mohou zákazníci využívat v době, kdy budou čekat například na servisní prohlídku nebo opravu," představil záměry manažer Top Centrum car v Kyjově Luděk Frýbort. Zároveň ale upozornil, že přednější je v současnosti pro firmu dokončení podzemního patra. To má být hotové nejpozději za měsíc.

Do roka chtějí v Kyjově dokončit další novinku, kterou je nový autobazar. Ten je už nyní rozestavěný vedle terminálu. Také v tomto případě firma zaplatí několik milionů korun.

Kyjovský prodejce aut sice již jeden bazar má, ale do budoucna plánuje rozšíření nabídky na luxusnější a více dostupné modely. „Počítáme kvůli tomu s rozšířením pracovních míst. Uvidíme ale, jak se nám bude dařit," dodal obchodní ředitel firmy Oldřich Sedláček.