Zpěvačce je jasné, že si tak trošku zkomplikovala život, ale jak říká, zastesklo se jí po samostatných koncertech. „Když lidé přijdou jen kvůli mně a je jich hodně, je to opravdu krásný pocit," svěřuje se Marcela Holanová. Ta je s novou kapelou spokojená, hraje skvěle. „To víte, mladí kluci," směje se. Ale to není podle ní hlavní důvod, proč svoje kolegy chválí. Například na bubeníka Mika Ronose je obzvlášť hrdá. „Jen počkejte, až vypálí svoje bubenické číslo," upozorňuje na skladbu z filmu Matrix Relounded a pěje chválu dál.

Mike totiž vyhrál soutěž Roland V-Drums Contest 2011 v ČR a dostal se až do finále celosvětové soutěže Thomase Langa Big Drum Bonanza 1012.

Marcela Holanová ráda vypráví i o tom, jak se u ní zrodila láska k italským písním, kterých má v repertoáru hned několik. Jak jinak, stála za tím láska. „Bylo to v mládí, kdy jsme hráli s kapelou v Portoroži, kam za námi jezdili Italové. Jeden z nich se do mě zamiloval," vypráví. Naučila se kvůli němu i italsky, a dokonce se zasnoubili. Jenže ze svatby sešlo. Zasáhla maminka, která si to nepřála. Láska k italským písničkám však Marcele zůstala. Vůbec první, kterou natočila, byla Ráno. Pak následovaly Cesta lásek, Tvý oči lžou a Non credere, kterou zpívala s italským zpěvákem Drupim.

Italské písně zazní i v Hodoníně, který Marcela Holanová do turné zařadila. Vystoupí v hodonínském kulturním domě 10. května. Na koncertě nebudou chybět její nejznámější písně, které pro ni napsal Karel Svoboda, například Čau lásko, kterou nazpívala jako duet s Karlem Gottem. „Měla jsem Karla Svobodu ráda. Nikdy na něj nezapomenu. O tom se mohou diváci přesvědčit i na hodonínském koncertu," pozvala zpěvačka. Ta se do Hodonína už těší. Na Moravu totiž jezdí ráda. „Je tam srdečné publikum. Doufám, že společně prožijeme krásný večer."