Uzavřený bude most na silnici II/380 i silnice I/55 pod mostem. "Všechny čtyři rampy na most budou průjezdné, ale není na nich prostor pro odbočení vozidla nebo pro průjezd v přímém směru. Proto jsou pro motoristy vedeny objízdné trasy, které jsou vedeny obdobně, jako tomu bylo při úplných uzavírkách mostu loni," upřesnil Horníček.

Ilustrační foto.
V bance je bomba, třikrát hrozila. Za plané poplachy zaplatí desetitisíce korun

Objízdná trasa povede po silnici I/55 a I/51, dále po silnici II/432 zpět na silnici I/55. Objízdná trasa pro vozidla nad 3,5 tuny hmotnosti povede po silnici I/55 a I/51, dále po silnici II/432, III/43237 zpět na silnici I/55. Objízdné trasy jsou obousměrné. Délka objížďky pro osobní vozidla měří přibližně 10,5 kilometru, pro těžká vozidla nad 3,5 tuny hmotnosti měří objízdná trasa přibližně 11 kilometrů.

Kvůli demolici uzavřou o víkendu most na Brněnské ulici v Hodoníně.Zdroj: Město Hodonín

Částečné omezení dopravy na mostě čeká motoristy ještě v létě. "V době od 22. června do 21. července. V této době však bude doprava po mostě umožněna oběma směry, jenom bude svedena vždy do jedné poloviny mostu," dodal mluvčí. Investorem stavby je Jihomoravský kraj.