Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis

Na otevřeném republikovém šampionátu se představuje zhruba sedmdesát závodníků z deseti zemí. „Spousta Čechů, Slováků a Poláků. Potom jsou tu také jezdci z Nizozemska, Moldávie či Maďarska a také tady máme jednoho Američana,“ přiblížil pestré startovní pole promotér a ředitel závodu Dominik Šurýn.

Mezi motokárovou špičkou se vyjímají dva mistři světa. „Jsou tady jezdci ze světové špičky, tedy dokonce z první desítky. Tento podnik je zároveň oficiální kvalifikací na světový šampionát, který se koná v létě v Belgii,“ upozornil pořadatel.

Vinné trhy na zámecké zahradě v Čejkovicích.
Za vínem do Čejkovic přijeli hosté z Plzně, Prahy i Chomutova. Podívejte se

Republikové motokárové mistrovství pokračuje v šesti kategoriích na hodonínském Pánově v neděli od devíti hodin ráno, pak v odpoledních hodinách mohou diváci sledovat semifinálové a finálové závody. Kdy ten poslední startuje v 17.30. Také hodonínský region má svá želízka v ohni, na trati je k vidění například Martin Kraus nebo David Havlíček.