Všechny účastníky dole v cíli čekala magnetka a diplom. Někteří dosáhli i na hodnotnější ceny, a to za umístění v jednotlivých kategoriích. Vrchol ve výšce 543 metrů nad mořem zdolal jako nejstarší Josef Sedlář z Kyjova. „Předvedl neskutečný a poctivý výkon, a to tento měsíc oslaví jednadevadesát let,“ smekl předseda pořádajícího vřesovického odboru Klubu českých turistů Miroslav Vaculík.

Naopak nejmladší účastník výšlapu Jonáš Bogar z Ostrožské Nové Vsi se do kopce ve dvou měsících nesl. Nejvzdálenějším účastníkem byl tentokrát Antonín Kment z Měnína u Brna. „Mezi trojicí nejvzdálenějších turistů nakonec rozhodl rozdíl jen tří kilometrů,“ podotkl předseda. Nejpočetnější rodina na akci měla sedm členů, vedla ji Jaroslava Klčová z Kyjova. Nejpočetnější výpravou byla o uplynulé sobotě ta domácí, z Vřesovic. Na druhém místě skončila výprava z Kyjova a na třetím z Uherského Hradiště.

Oprava průtahu Vracovem mezi křižovatkou s I/54 až k benzínce směrem na Vacenovice.
Průtah Vracovem se s novým asfaltem otevře v polovině prosince

Letos poprvé mohli účastníci výšlapu odbočit na téměř zapomenutou Býčí skálu. Pořadatelé k ní totiž po zhruba šedesáti letech obnovili cestu, a to od hrádku Ranšperku.