Plány jí ale překazila lázeňská večeře. Vydává se totiž v určitý čas, a tak ženy dorazily na náměstí pozdě. „No těšila jsem se, to víte. Bohužel jsme ale s kamarádkou už slyšely jen to, jak pan prezident lidem popřál pěkný večer. Zahlédly jsme ho, jak odcházel na radnici," posteskla si návštěvnice lázní. „Přijely jsme do lázní a takhle jsme ho propásly, to je škoda. Chtěly jsme ho pozdravit, že jsme z Vysočiny," dodala posmutněle žena, která pochází z Velkých Losenic. Neváhala ale počkat, jestli se jí Miloše Zemana nepodaří zahlédnout při jeho odchodu z hodonínské radnice.

Podobný osud čekal i Alenu Gazárkovou. Také ona do Hodonína přijela na lázeňskou proceduru. A to dokonce až z Olomouce. I ona se těšila na to, že uvidí hlavu státu Miloše Zemana. „Za celý svůj život jsem se s žádným prezidentem nesetkala. Byla jsem s tím ale smířená, protože v lázních je večeře přidělená na určitý čas a pan prezident se bohužel neinformoval, v kolik hodin ji vydávají," řekla smířeně a s úsměvem návštěvnice lázní.

Mezi těmi, kdo hlavu státu stihli byl například místní Vojtěch Trecha. „Přišel mi tady lidštější než v televizi. Přemýšlel jsem, že se pana prezidenta na něco zeptám, ale o mikrofon se pralo moc rukou," sdělil muž, který se o politiku i návštěvy představitelů státu zajímá.

Podívat se šel na Václava Klause, Václava Havla nebo Miroslava Sládka. „Na toho jsem se šel podívat dvakrát. Václava Klause jsem viděl ještě v době, kdy nebyl prezidentem," zavzpomínal Vojtěch Trecha.