„Ještě nám chybí výsledky z dvou obcí, a to z Nemotic a Zbýšova,“ informoval ředitel hodonínské charity Václav Salajka, kterého výsledek sbírky potěšil. Peníze podle jeho vyjádření poputují do oblastí, které postihnou živelné katastrofy, lidem v nouzi, pečovatelské službě v rumunském Banátu či na dofinancování projektů charity.

Rekordní výsledek přinesla sbírka i v samotném Hodoníně, kde nakonec dárci do kasiček naházeli 224 544 korun, což je o dvacet tisíc více než v roce 2010. Přes stotisícovou hranici se dostaly Bučovice a okolí a Dolní Bojanovice.

Přes devadesát tisíc nashromáždili Tři králové v Dubňanech a Slavkově u Brna. Opět se činili lidé také v Ratíškovících, kde přispěli do sbírky téměř pětaosmdesáti tisíci. Sedmdesát tisíc překročila sbírka ve třech větších obcích na Hodonínsku a sice v Čejkovicích, Mutěnicích a Lužicích.

Více než padesát tisíc korun vykoledovali Tři králové v Dambořicích, Hovoranech a Prušánkách. Výsledky jednotlivých obcí v tříkrálové sbírce hodonínská charita zveřejnila na svých internetových stránkách www.hodonin.caritas.cz.