V současné době dělníci pracují na stavebních změnách, především výstavbě samostatných šaten pro muže a ženy. Hotové mají být do konce dubna. Jde o jednu z největších investičních akcí letošního roku, které jsou v režii radnice. „Dostavba šaten je snad předposlední etapou úprav na městském koupališti. Jsme zvědaví, jak to celé dopadne, protože venkovních areálů na čipový systém je málo," uvedl veselský místostarosta Petr Kolář.

Sortiment občerstvení na koupališti je už delší dobu trnem v oku nejednoho návštěvníka. „Rozhodli jsme se proto pro vypsání soutěže na nabídku poskytování občerstvení v bufetu. Jedná se o dva zděné samostatné a vybavené objekty," přiblížil Kolář s tím, že pak bude možné nabídnout výrazně lepší zázemí.

Zájemci se mohou hlásit ještě do konce března. „Jeden stánek se nachází v nově postaveném objektu u plaveckého bazénu a u zázemí plavčíků. Druhý je u nových šaten, u neplaveckého bazénu," doplnil místostarosta.

Na současnou přestavbu naváží provozní přípravy, aby nejpozději 15. června začala nová koupací sezona. S tím počítá také Patricie Shánělová z Petrova. „Do Veselí na koupaliště jezdím v létě často, protože tam mám spoustu kamarádů. Pokud se tam občerstvení zlepší, už mi tam asi nic chybět nebude," řekla Shánělová.