„Halu jsme otevřeli minulý týden ve čtvrtek, kdy jsme se dohodli s vedením města a také s částí uživatelů haly. Těm jsme se snažili vyjít maximálně vstříc. V podstatě jsme kopírovali to, co požadovali. Zatím to vyhovuje oběma stranám,“ informoval Bouda.

Jak doplnil, zatímco v minulosti byla hala otevřena non stop, což vyústilo až do neúnosné hygienické situace, nyní mohou skateboardisté místo využívat v přesně danou otvírací dobu.

„Nechali jsme udělat tabulku s časy, kdy bude hala otevřená. Ta nám přijde ve středu a umístíme ji na bránu,“ dodal Bouda. Služby města Veselí si zároveň domluvily dva lidi, kteří budou během měsíce halu odemykat i zamykat a postarají se i o pořádek. „My budeme kontrolovat, jak se dohoda plní,“ vzkázal ředitel Služeb.

Podnik také v uplynulých dnech udělal v hale, kterou po uzavření uklidil a vyčistil nová opatření.

„Místo jsme zabezpečili tak, že by v hale pořádek být neměl, vše by mělo být udržovatelné. Okna jsme opatřili mříží, takže by se do ní bez pomoci násilí nikdo dostat neměl. Do každé části haly jsme umístili odpadkový koš. Věříme, že se neutěšená hygienická situace opakovat nebude,“ uvedl Bouda.

Otvírací doba:
pondělí až pátek (mimo prázdniny) 14.00 do 18.00 hodin

sobota 11.00 do 18.30 hodin

neděle 11.00 do 18.30 hodin

v době prázdnin (termín platný pro Veselí nad Moravou):

pondělí až neděle 11.00 do 19.00 hodin