Více v pondělním vydání Hodonínského deníku

Julie se na přímý přenos soutěžního klání moc těšila. Ve finálovém večeru předvedla šaty od známé návrhářky Blanky Matragi i promenádu v plavkách. Bylo znát, že tréma ji nedostihla, i když před finále prozradila, že by mohla trochu znervóznět. Dvacetiletá rodačka z Dolních Bojanovic si soutěž naopak užívala. „Sázím na přirozený úsměv a dobrou náladu,“ vyzvedla své trumfy.

Nebála se ani rozhovorů s porotou. „Všechno šlo výborně, s výkonem v soutěži jsem byla spokojená. Přípravy byly totiž hodně náročné, choreografii jsme nacvičovaly každý den až do půlnoci,“ popisovala. Když předsedkyně poroty Michalela Maláčová oznámila, že Julie v soutěži končí, nečekala to. „Celou dobu to vypadalo, že v šestce budu. Vím, že jsem se paní Maláčové líbila, stalo se to proto, jak o mě psal bulvár. Asi z toho porota dostala strach,“ snaží se vysvětlit svůj neúspěch. Bulvární noviny se otíraly o dívku kvůli jejímu poprsí, které si nechala zvětšit. Podle ní se ale o žádnou z dívek bulvár tolik nezajímal jako o ni, a tak byla od samého začátku v nevýhodě.

I když ji to mrzí, nehroutí se z toho. „Život jde dál. Stálo to za to, je to zkušenost,“ řekla už smířeněji. Malou náplastí jsou jí nyní SMS zprávy a maily, které dostává od fanoušků. „Jsem výrazný typ, nemám obavy, že bych se neuplatnila. Chci se co nejdříve odstěhovat do Prahy a pracovat na své kariéře,“ prozradila kráska své nejbližší plány.